RAZENÝ BETÓN

RAZENÝ BETÓN

STAMPED CONCRETE - pečiatkový betón


Špeciálna povrchová úprava aplikovaná do čerstvého liateho betónu. Použitie realistických razníc zaručuje unikátny dojem z tejto betónovej dlažby. Každý vzor môže byť realizovaný v inom farebnom prevedení, toto nám ponúka množstvo kombinácií aj pre náročnejšieho zákazníka. 


Železobetónová doska s hydrofóbnym pohľadovým povrchom. Ideálna na zaťažované plochy, bez rizika vyjazdenia koľají. Bezšpárové riešenie - bez buriny. 

Razený betón je skvelá alternatíva k zámkovej dlažbe, kamienkovému kobercu, klasickým betónovým chodníkom, chodníkom zo starých tehál alebo iných menej trvácnych materiálov.


Nízkoúdržbový, bezšpárový, nenasiakavý, excelentne pevný a odolný. 

To je razený pečiatkový betón. Chcete ho vidieť v reále? Navštívte náš showroom. 

Zvláštne, netradičné, zaujímavé prevedenie terasy rodinného domu v Andovciach. Uvidíme, aký bude celkový dojem z tohto dizajnového kúsku po kompletnom dokončení stavby :) Zatiaľ takto, dali sme do toho maximum a my sme spokojní, rovnako ako naši klienti. 


Krásny a hlavne bezúdržbový záhradný chodník - žiadna burina v špárach ako v prípade zámkovej dlažby, žiadne deformácie vplyvom používania. Tešíme sa, až sa okolie chodníčka zazelená a on krásne zapadne do celej scenérie.