TVORÍME Z BETÓNU

DEKORATÍVNA OMIETKA

Béton Ciré - Leštený mikrobetón

Predstavujeme Vám mikrobetónovú omietku - úplnú novinku v našom portfóliu!
Použitie na: Kuchynské zásteny, vešiakové zásteny do predsiene, dekoratívne steny    v interiéri, na krby, do kúpeľne
Vlastnosti: Umývateľná, vodotesná, bezšpárová - bez baktérií a plesní, ľahko udržiavateľná, zdravotne nezávadná, odolná proti oderu.
Jedinečnosť: Industriálny dizajn, veľa farebných odtieňov, ručná práca - unikátny výsledok
Funkčnosť: Dá sa na ňu písať kriedou, fixkou, nalepiť papierové štítky s odkazom, aplikovať dekoračné nálepky - ornamenty, nápisy, zatĺcť kliniec a zavesiť obraz, nalepiť LED svetelné pásiky, upevniť zrkadlové panely

Dekoratívna mikrobetónová omietka je rozumné riešenie pre každého, kto na dotvorenie svojho interiéru hľadá niečo zaujímavé, štýlové, funkčné a trvácne. 

MIKROBETÓNOVÉ PODLAHY

Béton Ciré - leštený mikrobetón 

Rovnaká technológia ako na omietky sa dá použiť aj na podlahy. Hrúbka mikrobetónovej vrstvy je 2-3mm. Alternatíva k epoxidovým liatym podlahám.

RAZENÝ BETÓN

STAMPED CONCRETE - pečiatkový betón


Špeciálna povrchová úprava aplikovaná do čerstvého liateho betónu. Použitie realistických razníc zaručuje unikátny dojem z tejto betónovej dlažby. Každý vzor môže byť realizovaný v inom farebnom prevedení, toto nám ponúka množstvo kombinácií aj pre náročnejšieho zákazníka. 


Železobetónová doska s hydrofóbnym pohľadovým povrchom. Ideálna na zaťažované plochy, bez rizika vyjazdenia koľají. Bezšpárové riešenie - bez buriny. 

Razený betón je skvelá alternatíva k zámkovej dlažbe, kamienkovému kobercu, klasickým betónovým chodníkom, chodníkom zo starých tehál alebo iných menej trvácnych materiálov.


Nízkoúdržbový, bezšpárový, nenasiakavý, excelentne pevný a odolný. 

To je razený pečiatkový betón. Chcete ho vidieť v reále? Navštívte náš showroom. 

STRIEKANÝ BETÓN

TEXTURE TOPStriekaný polymérový mikrobetón

Aplikuje sa v tenkej vrstve na klasický betónový podklad. Použitím rôznych vzorovaných šablón a farebných kombinácií striekanej hmoty vzniká jedinečný dizajnový prvok. Použitie je možné na chodníky, vjazdy a prístupové cesty.


Protišmykový povrch. Jedna kompaktná pevná vrstva bez akýchkoľvek špár - bez buriny, bez možných poškodení, vypuklín. V závislosti od kvality podkladu v zime nevymŕza, nepraská, nevydúva sa, nedeformuje, nerobia sa vyjazdené koľaje. Vysoká oteruvzdornosť, je vhodný na často zaťažované plochy. 

PATINOVANIE BETÓNOVÝCH PLOTOV

Patinovanie na báze kyseliny, ktorá sa stáva súčasťou betónu. Tento náter sa neolúpe ako klasická farba. K dispozícii viacero farebných odtieňov.

RENOVÁCIA ZÁMKOVEJ DLAŽBY

Oživenie zámkovej dlažby trvalým odtieňom. Jednoduché riešenie bez veľkých investícií

LuminTech® Kamienky svietiace v tme

LuminTech® je francúzska svietiaca patentovaná technológia, ktorá dodáva materiálom - špeciálne betónu - také technické a dekoračné vlastnosti, ktoré zatiaľ nemajú v stavebníctve konkurenciu.

Okrem funkčných vlastností ponúka aj jedinečný vizuálny zážitok. Použitie LuminTechu na stavbách z betónu umožňuje týmto horizontálnym povrchom, fasádam, či dizajnovému nábytku krásne v noci vyniknúť. Ponúka tak nový pohľad na betón a zvýraznenie architektúry stavieb, keď sa zotmie.  

Možnosť aplikácie aj na kamienkové koberce, nápisy, siluety budov, bezpečnostné značenie pre prípad výpadku osvetlenia, reklamné pútače. 

Dekoratívne drobné kamienky, ktoré sa cez deň "nabijú" a v noci osvetlia tmavé miesta. Šetrenie elektrickej energie, super svetelný efekt. Trvácny vysoko odolný materiál, využitie recyklovaných materiálov na výrobu. Jednoduchá aplikácia. 

LumiDisk - pasívne osvetlenie

LumiDisk po nabití slnečným alebo umelým svetlom vydrží svietiť celú noc. Napomáha tak v noci lepšej orientácii v tmavých neosvetlených miestach, zvýrazneniu plôch, na ktoré chceme upozorniť, alebo umocňuje dizajnový efekt stavby, či prostredia. 

• Nabíja sa slnečným alebo umelým svetlom 

• Neobsahuje žiadnu elektroniku ani baterky 

• Nerozbitný, vodeodolný, mrazuvzdorný 

• Určený do exteriéru i interiéru 

• Absolútna novinka na trhu