TVORÍME Z BETÓNU

FUNKČNÁ STENA

Leštený mikrobetón

Predstavujeme Vám FUNKČNÚ STENU - úplnú novinku v našom portfóliu!
Použitie na: Kuchynské zásteny, vešiakové zásteny do predsiene, dekoratívne steny    v interiéri, na krby, do kúpeľne
Vlastnosti: Umývateľná, vodotesná, bezšpárová - bez baktérií a plesní, ľahko udržiavateľná, zdravotne nezávadná, odolná proti oderu, jednoducho renovovateľná
Jedinečnosť: Industriálny dizajn, veľa farebných odtieňov, ručná práca - unikátny výsledok
Funkčnosť: Dá sa na ňu písať kriedou, fixkou, nalepiť papierové štítky s odkazom, aplikovať dekoračné nálepky - ornamenty, nápisy, zatĺcť kliniec a zavesiť obraz, nalepiť LED svetelné pásiky, upevniť zrkadlové panely

Dekoratívna mikrobetónová omietka je rozumné riešenie pre každého, kto na dotvorenie svojho interiéru hľadá niečo zaujímavé, štýlové, funkčné a trvácne.

 


RAZENÝ BETÓN

pečiatkový betón


Špeciálna povrchová úprava aplikovaná do čerstvého liateho betónu. Použitie realistických reprodukcií vzhľadu prírodných materiálov ako je napríklad kameň, drevo, bridlica a podobne, ale aj širokej škály moderných vzorov - pixel, kov, zaručuje unikátny dojem z tejto betónovej dlažby. Každý vzor môže byť realizovaný v inom farebnom prevedení, toto nám ponúka stovky možných kombinácií aj pre toho najnáročnejšieho zákazníka. 


Razený betón je skvelá alternatíva k zámkovej dlažbe, kamienkovému kobercu, klasickým betónovým chodníkom, chodníkom zo starých tehál alebo iných menej trvácnych materiálov.


Nízkoúdržbový, bezšpárový, nenasiakavý, excelentne pevný a odolný. 

To je razený pečiatkový betón. Chcete ho vidieť v reále? Navštívte náš showroom. ŠABLÓNOVÝ BETÓN

Striekaný polymérový mikrobetón

Aplikuje sa v tenkej vrstve na klasický betónový podklad. Použitím rôznych vzorovaných šablón a farebných kombinácií striekanej hmoty vzniká jedinečný dizajnový prvok. Použitie je možné na chodníky, terasy aj balkóny.