TVORÍME Z BETÓNU

FUNKČNÁ STENA

Leštený mikrobetón

Predstavujeme Vám FUNKČNÚ STENU - úplnú novinku v našom portfóliu!
Použitie na: Kuchynské zásteny, vešiakové zásteny do predsiene, dekoratívne steny    v interiéri, na krby, do kúpeľne
Vlastnosti: Umývateľná, vodotesná, bezšpárová - bez baktérií a plesní, ľahko udržiavateľná, zdravotne nezávadná, odolná proti oderu, jednoducho renovovateľná
Jedinečnosť: Industriálny dizajn, veľa farebných odtieňov, ručná práca - unikátny výsledok
Funkčnosť: Dá sa na ňu písať kriedou, fixkou, nalepiť papierové štítky s odkazom, aplikovať dekoračné nálepky - ornamenty, nápisy, zatĺcť kliniec a zavesiť obraz, nalepiť LED svetelné pásiky, upevniť zrkadlové panely

Dekoratívna mikrobetónová omietka je rozumné riešenie pre každého, kto na dotvorenie svojho interiéru hľadá niečo zaujímavé, štýlové, funkčné a trvácne.

 


RAZENÝ BETÓN

pečiatkový betón


Špeciálna povrchová úprava aplikovaná do čerstvého liateho betónu. Použitie realistických reprodukcií vzhľadu prírodných materiálov ako je napríklad kameň, drevo, bridlica a podobne, ale aj širokej škály moderných vzorov - pixel, kov, zaručuje unikátny dojem z tejto betónovej dlažby. Každý vzor môže byť realizovaný v inom farebnom prevedení, toto nám ponúka stovky možných kombinácií aj pre toho najnáročnejšieho zákazníka. 


Razený betón je skvelá alternatíva k zámkovej dlažbe, kamienkovému kobercu, klasickým betónovým chodníkom, chodníkom zo starých tehál alebo iných menej trvácnych materiálov.


Nízkoúdržbový, bezšpárový, nenasiakavý, excelentne pevný a odolný. 

To je razený pečiatkový betón. Chcete ho vidieť v reále? Navštívte náš showroom. ŠABLÓNOVÝ BETÓN

Striekaný polymérový mikrobetón

Aplikuje sa v tenkej vrstve na klasický betónový podklad. Použitím rôznych vzorovaných šablón a farebných kombinácií striekanej hmoty vzniká jedinečný dizajnový prvok. Použitie je možné na chodníky, terasy aj balkóny.

PATINOVANIE BETÓNOVÝCH PLOTOV

Patinovanie na báze kyseliny, ktorá sa stáva súčasťou betónu. Tento náter nikdy neopadá ani sa neolúpe ako klasická farba. K dispozícii viacero farebných odtieňov.